Sme coworkingová komunite v Trenčíne ktorá hľadá možnosti financovania svojich potrieb a nápadov. V súčasnosti sa snažíme zosúladiť náš pracovný a rodinný život a špecializujeme na  oblasť kreatívneho a kultúrneho priemyslu a starostlivosti o deti. Neriešime iné projekty,  špecializujeme sa na oblasti,  ktoré aj sami riešime. Máme viac ako 70 spracovaných projektov v tejto oblasti a dobré referencie z kreatívnej a kultúrnej sféry, ako aj z oblasti starostlivosti o deti ktoré radi poskytneme na požiadanie. 

Keďže sme aj rodičia dvoch krásnych detí, sme v kontakte aj s komunitou pracujúcich rodičov, ktorý riešia flexibilnú starostlivosť o deti. Poznáme ich potreby a hľadáme financovanie na ich riešenie. 

Po stránke metodickej a konzultačnej ohľadne projektových zámerov zastrešuje kontakt  Tomáš Hanulík. Od roku 2004 pôsobí v oblasti projektového manažmentu na univerzitnej pôde, v rámci SAV ako aj v priemyselných podnikoch.

Všetky potrebné papierovačky zabezpečuje asistentka/manželka :) Mirka Hanulíková spolu s Gabrielou Mojžišovou.  Kolegyne Marcela Galbová,  Andrea Ganovská   spolupracujú s nami ako šikovné projektové manažérky.

Našou snahou je  pomôcť konkrétnym ľuďom, firmám alebo komunitám, ktoré majú snahu prispieť k zosúladeniu rodinného a pracovného života (nielen v oblasti kreatívneho a kultúrneho priemyslu) a  získať grantové zdroje na realizáciu svojich podnikateľských plánov. 

Chceme Vám pomôcť  dodržať všetky náročné pravidlá žiadosti o grant a následného čerpania grantu.

Pokojný spánok je na nezaplatenie :)  


Máte otázky? Využite náš kontaktný formulár.