V súčasnosti sa špecializujeme na  oblasť kreatívneho a kultúrneho priemyslu.  Neriešime iné projekty,  špecializujeme sa na jednu oblasť a snažíme sa v nej stále zlepšovať. Máme viac ako 44 spracovaných projektov v tejto oblasti a dobré referencie z kreatívnej a kultúrnej sféry, ktoré radi poskytneme na požiadanie. 

Hlavný expert pre prípravu projektov v našom tíme je Tomáš Hanulík. Od roku 2004 pôsobí v oblasti projektového manažmentu na univerzitnej pôde, v rámci SAV ako aj v priemyselných podnikoch. Založil a prevádzkoval coworkingové centrum v Trenčíne a podieľal sa na podpore start-upov niekoľkých študentských firiem.  
Všetky potrebné papierovačky zabezpečuje asistentka/manželka :) Mirka Hanulíková,  V tíme máme aj šikovnú umelecky nadanú spolupracovníčku Adrianu Žáčikovú a právne podkutú Vladimíru Kramskú. 

Našou snahou je  pomôcť konkrétnym ľuďom, firmám alebo komunitám z oblasti kreatívneho a kultúrneho priemyslu  získať zdroje na realizáciu svojich podnikateľských plánov a pomôcť im dodržať všetky pravidlá žiadosti o grant. Kľudný spánok je na nezaplatenie :)